FTCAP SZ47035025040 / 1015972 Elektrolit kondenzátor Forrfül 47 µF 350 V (Ø x H) 25 mm x 40 mm 1 db
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: FTCAP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Termékazonosító: 1422913
Műszaki adatok: Hőmérséklet (max.): 85 °C · Hőmérséklet (min.): -40 °C · Kapacitás (elektromos): 47 µF · Kivitel (ellenállás/kondenzátor): Forrfül · Méret, hossz: 40 mm · Névleges feszültség: 350 V · Átmérő: 25 mm