FTCAP SZ10145035054 / 1015950 Elektrolit kondenzátor Forrfül 100 µF 450 V (Ø x H) 35 mm x 54 mm 1 db
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: FTCAP
Termékazonosító: 1418880
Jelenleg nem rendelhető
Várhatóan rendelhető: 2026.06.17. -tól
Műszaki adatok: Hőmérséklet (max.): 85 °C · Hőmérséklet (min.): -40 °C · Kapacitás (elektromos): 100 µF · Kivitel (ellenállás/kondenzátor): Forrfül · Méret, hossz: 54 mm · Névleges feszültség: 450 V · Átmérő: 35 mm