Egyeres vezetékek
AIV 70I039 Föld kábel 1 x 4 mm² Kék méteráru
Gyártó: AIV
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
AIV 70I039 Föld kábel 1 x 4 mm² Kék méteráru
Termékazonosító: 850259
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 290 Ft/db)
1 290 Ft
| Tartalom | méteráru |
|---|---|
| Keresztmetszet | 1 x 4 mm² |
| Szín | Kék |
| Keresztmetszet (erenként) | 4 mm² |
| Halogénmentes | Nem |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Jellemzők | Hajlékony |
| Gyártói szám | 70I039 |
| Gyártói szám | SK/BL/SH86 |
| Külső Ø | 3.80 mm |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +90 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -40 °C |
| Erek száma | 1 x |
| Csomagolva | Nem |
| Vezeték felépítés | 56 x 0.3 mm |
| Vezeték felépítés | 56 x 0.3 mm |
| Hőmérséklettartomány | -25 ... +90 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Méteráru | Igen |
| Termék típus | Föld kábel |
| Termékazonosító | 850259 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | AIV |
| Cikkszám | 1290227 |
| Súly | 46 g |
| Vonalkód | 2050002844261 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.