NYÁK csatlakozók
Fischer Elektronik Tűsor (standard) Sorok száma: 1 Pólusok száma sorozatonként: 20 SLM N 1/063/ 20/Z 1 db
Gyártó: Fischer Elektronik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Fischer Elektronik Tűsor (standard) Sorok száma: 1 Pólusok száma sorozatonként: 20 SLM N 1/063/ 20/Z 1 db
Termékazonosító: 880038
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 890 Ft/db)
1 890 Ft
| Kivitel | Stift, egyenes |
|---|---|
| Sorok száma | 1 |
| Pólusok száma sorozatonként | 20 |
| Pólusok száma | 20 |
| RM | 1.27 mm |
| Csatlakozó | Nyák |
| Szín | Fekete |
| Stift forma | Derékszögű |
| Névleges feszültség | 125 V/DC |
| Névleges áram | 1.50 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 1.5 A |
| Érintkező felület | Ónozott |
| Érintkezőanyag | Vörösréz ötvözet |
| Ház anyaga | PA 4.6, GF |
| Stift hossz (dugasz oldalon) | 6.30 mm |
| Stift hossz (nyomtatott oldalon) | 3.10 mm |
| Osztható | Nem |
| Méret | (H x Sz x Ma) 25.4 x 11.1 x 1.25 mm |
| Dugaszolási irány | Merőlegesen a nyomtatott áramköri laphoz |
| Gyártói szám | SLM N 1/063/ 20/Z |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 1.25 mm |
| Hossz | 25.4 mm |
| Szélesség | 11.1 mm |
| Méretmegadás | A x B x C 11.1 x 3.1 x 6.3 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Gyártói szám | SLM N 1/063/ 20/Z |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +163 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Termék típus | Tűsor (standard) |
| Termékazonosító | 880038 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Fischer Elektronik |
| Cikkszám | 735700 |
| Súly | 0.25 g |
| Vonalkód | 2050001435774 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.