Univerzális műszerdobozok
Fischer Elektronik AKG 105 30 160 ME 10023242 Profil doboz 160 x 105 x 30 Alumínium Eloxált Natúr 1 db
Gyártó: Fischer Elektronik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Fischer Elektronik AKG 105 30 160 ME 10023242 Profil doboz 160 x 105 x 30 Alumínium Eloxált Natúr 1 db
Termékazonosító: 851657
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 17 990 Ft/db)
17 990 Ft
| Anyag | Alumínium |
|---|---|
| Szín | Natúr |
| Hossz | 160 mm |
| Szélesség | 105 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Alkalmas | Eurocards |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 160 x 105 x 30 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Anyagjellemző | Eloxált |
| Gyártói szám | AKG 105 30 160 ME |
| Termék típus | Profil doboz |
| Termékazonosító | 851657 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Fischer Elektronik |
| Cikkszám | 1369503 |
| Súly | 275 g |
| Vonalkód | 2050003385787 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.