IC 7812=7812 CV 1 A Stab.IC
Gyártó: ST Microelectron
Feszültségszabályozók, fix feszültségű, 1 A, pozitívMűszaki adatok: Gyártó: STMicroelectronics · Gyártói kód (építőelemek): STM · Ház típus: TO 220 · I(out): 1 A · Kimeneti feszültség: 12 V · PCB szoftverben elérhető: Target 3001!...
Termékazonosító: 4946
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 165 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 7
Várhatóan rendelhető: Nincs információ
165 Ft
Műszaki adatok:
Gyártó: STMicroelectronics · Gyártói kód (építőelemek): STM · Ház típus: TO 220 · I(out): 1 A · Kimeneti feszültség: 12 V · PCB szoftverben elérhető: Target 3001! · Típus: 7812
| Gyártói szám | L7812CV |
|---|---|
| Ház | TO-220AB |
| Gyártó | STMicroelectronics |
| Gyártó | STM |
| Kimenet konfiguráció | Pozitív |
| Kimenet típus | Tartós |
| Kimeneti feszültség (min.) | 12 V |
| Feszültségbemenet (max.) | 35 V |
| Feszültségbemenet (min.) | 14 V |
| Áram kimenet | 1.5 A |
| Visszaesési feszültség U(d) | 2 V |
| Kimenetek száma | 1 |
| Üzemi hőmérséklet (max.) | +125 °C |
| Üzemi hőmérséklet (min.) | 0 °C |
| Sorozat | L78 |
| Kivitel | Átvezető lyuk |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Típus | 7812 |
| Ház típus | TO 220 |
| Termék típus | Feszültségszabályozó, lineáris, 78-as típus |
| Termékazonosító | 4946 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ST Microelectron |
| Cikkszám | 179230 |
| Súly | 1.92 g |
| Vonalkód | 2050000062780 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




minden rendben !
borosiarpad –