Fémréteg ellenállás 33 Ω SMD 0207 1 W 1 % 50 ppm Viking Tech CSRV0207FTDT0330 1 db
Gyártó: Viking Tech
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
AEC-Q200Műszaki adatok: Ellenállás típus: Fémréteg ellenállás · Ellenállásérték: 33 Ω · Gyártói szám: CSRV0207FTDT0330 · Hőmérséklet együttható: 50 ppm · Kivitel: SMD · Méret, hossz: 5.9 mm · Tartalom: 1 db · Terhelhetőség (elektro...
Termékazonosító: 423069
Minimális rendelési mennyiség: 30
Műszaki adatok:
Ellenállás típus: Fémréteg ellenállás · Ellenállásérték: 33 Ω · Gyártói szám: CSRV0207FTDT0330 · Hőmérséklet együttható: 50 ppm · Kivitel: SMD · Méret, hossz: 5.9 mm · Tartalom: 1 db · Terhelhetőség (elektromos): 1 W · Tolerancia: 1 % · Átmérő: 2.2 mm