TRU COMPONENTS 1584128 TC-MOR01SJ0153A10203 Fémréteg ellenállás 15 kΩ Axiális kivezetéssel 1 W 5 % 1 db Fémréteg ellenállás, 1 WFémréteg ellenállás, 1 WEz a szöveg g...
Termékazonosító: 397466
Minimális rendelési mennyiség: 100
Min. mennyiség: 100
Kosárba rakom
TRU COMPONENTS
TC-MOR01SJ0153A10203
Fémréteg ellenállás
15 kΩ
Axiális kivezetéssel
1 W
5 %
1 db
Fémréteg ellenállás, 1 W
Fémréteg ellenállás, 1 W
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Ellenállásérték: 15 kΩ · Kivitel (ellenállás/kondenzátor): Axiális kivezetéssel · Méret, hossz: 52 mm · Terhelhetőség (elektromos): 1 W · Tolerancia: 5 % · Átmérő: 3.5 mm