Rakományrögzítők, hevederek
HP Autozubehör 12008 Expander (Ø x H) 10 mm x 0.8 m karabíner kampóval
Gyártó: HP Autozubehör
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Autozubehör 12008 Expander (Ø x H) 10 mm x 0.8 m karabíner kampóval
Termékazonosító: 900784
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 090 Ft/db)
2 090 Ft
| Méret | (Ø x H) 10 mm x 0.8 m |
|---|---|
| Szín | Piros |
| Tartalom | 1 db |
| Jellemzők | karabíner kampóval |
| Anyag | Gumi |
| Hossz | 0.8 m |
| Átmérő | 10 mm |
| Termék típus | Expander |
| Termékazonosító | 900784 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP Autozubehör |
| Cikkszám | 1276870 |
| Súly | 119 g |
| Vonalkód | 4007928120083 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.