Egyenes pengéjű csavarhúzók
Wera 1578 A ESD Egyenes pengéjű csavarhúzó Pengeszélesség: 1.5 mm Penge hossz: 40 mm
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 1578 A ESD Egyenes pengéjű csavarhúzó Pengeszélesség: 1.5 mm Penge hossz: 40 mm
Termékazonosító: 790939
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 490 Ft/db)
2 490 Ft
| Alkalmazás | ESD |
|---|---|
| Pengeszélesség | 1.5 mm |
| Pengevastagság | 0.23 mm |
| Penge hossz | 40 mm |
| Hossz | 137 mm |
| Markolat hossz | 97 mm |
| Penge kivitel | Kerek penge |
| Penge Ø | 2.5 mm |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Elhajtás | Egyeneshornyú |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Pengevastagság | 0.23 mm |
| Kivitel | ESD kivitel |
| Méret (markolat) | 97 mm |
| Termék típus | Egyenes pengéjű csavarhúzó |
| Termékazonosító | 790939 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 817482 |
| Súly | 10.7 g |
| Vonalkód | 4013288039040 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.