Forrasztóállomás, készletek
Ersa X-TOOL VARIO Tartalék fűtőtest 150 W
Gyártó: Ersa
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Ersa X-TOOL VARIO Tartalék fűtőtest 150 W
Termékazonosító: 973660
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 95 990 Ft/db)
95 990 Ft
Ersa X-TOOL VARIO Tartalék fűtőtest 150 W
Műszaki adatok:
Méret, hossz: 100 mm · Teljesítmény (max.): 150 W · Üzemi feszültség: 24 V
Műszaki adatok:
Méret, hossz: 100 mm · Teljesítmény (max.): 150 W · Üzemi feszültség: 24 V
| Hossz | 100 mm |
|---|---|
| Teljesítmény (max.) | 150 W |
| Üzemi feszültség | 24 V |
| Termék típus | Tartalék fűtőtest |
| Termékazonosító | 973660 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Ersa |
| Cikkszám | 2202423 |
| Súly | 50 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.