Ellenálláshuzal Isachrom 60, 5,65 Ω/m Ø 0,5 mm x 10 m, Thomsen 421201
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Ellenálláshuzal Isachrom 60, 5,65 Ω/m Ø 0,5 mm x 10 m, Thomsen 421201Ellenálláshuzal Isachrom 60, 5,65 Ω/m Ø 0,5 mm x 10 m, Thomsen 421201KorrózióállóFűtőhuzalként max. hőmérséklet 1180ºCA huzal jellemzői: nagy fajlagos el...
Termékazonosító: 21230
Mennyiségi egység: 10 m / db (Egységár: 239 Ft/m)
2 390 Ft
Ellenálláshuzal Isachrom 60, 5,65 Ω/m Ø 0,5 mm x 10 m, Thomsen 421201
KorrózióállóFűtőhuzalként max. hőmérséklet 1180ºC
A huzal jellemzői: nagy fajlagos ellenállás, reve- és korrózió-álló, és gyengén ferromágneses. A huzal átmérője 0,5 mm, szigeteletlen. Ellenállás: 5,65 Ω/m.
Felhasználási területek: sztiropor vágó, nagyohmos elektromos ellenállások készítése, különféle fűtőhuzalok, stb. A legmagasabb üzemi hőmérséklet levegőben: ellenálláshuzalként való alkalmazásnál 600°C, fűtőhuzalként való alkalmazásnál 1150°C.
Műszaki adatok:
Ellenállás/m: 5.65 Ω/m · Huzal Ø: 0.5 mm · Méret, hossz: 10 m · További műszaki adatok: Fajlagos elektromos ellenállás 20°C-on 1,11Ω mm²/m (± 5%) · 300°C-on 1,16 Ω mm²/m (±5%) · Olvadási hőmérséklet 1390°C · Húzószilárdság min. 600 N/mm².
Szállítás tartalma:
10 m-es tekercsben szállítjuk.
| Ellenállás | 5.65 Ω/m |
|---|---|
| Huzal Ø | 0.5 mm |
| Hossz | 10 m |
| Tartalom | 10 m |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | 421201 |
| Termék típus | Ellenálláshuzal |
| Termékazonosító | 21230 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 421201 |
| Súly | 19 g |
| Vonalkód | 2050000343766 |
6 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Csak ajánlani tudom a boltot.
P.L. –
gyors volt a szállítás
T.C. –
Szuper, gyors! Mindenkinek ajánlom!
szépvölgyi –
Ajánlott eladó.
laces26 –
Állítólag szállítási problémák miatt pár nap késéssel érkezett meg az áru.
curtis01 –
Megbízható, gyors, korrekt partner! Ajánlani tudom másnak is! ++++
darthcaedus_a –