Nyomaték csavarhúzó készletek
Wera 2069 Dugókulcs csavarhúzó Elektronika- és finommechanika Kulcsszélesség: 5 mm Penge hossz: 60 mm DIN ISO 691
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 2069 Dugókulcs csavarhúzó Elektronika- és finommechanika Kulcsszélesség: 5 mm Penge hossz: 60 mm DIN ISO 691
Termékazonosító: 750478
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 890 Ft/db)
3 890 Ft
| Alkalmazás | Elektronika- és finommechanika |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 5 mm |
| Penge hossz | 60 mm |
| Hossz | 157 mm |
| Markolat átmérő | 13 mm |
| Markolat hossz | 97 mm |
| Penge kivitel | Kerek penge |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Anyagjellemző | Nikromatt |
| DIN szabvány | DIN ISO 691 |
| Elhajtás | Külső hatlap |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Méret (markolat) | 97 x 13 mm |
| Kulcstávolság | 5.0 mm |
| Szabványok | DIN 475/2 |
| Termék típus | Dugókulcs csavarhúzó |
| Termékazonosító | 750478 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 826180 |
| Súly | 21 g |
| Vonalkód | 4013288032379 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.