Csavarhúzó készletek
Wera 2069/6 Csavarhúzó készlet Elektronika- és finommechanika 6 részes Külső hatlap
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 2069/6 Csavarhúzó készlet Elektronika- és finommechanika 6 részes Külső hatlap
Termékazonosító: 750364
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 22 990 Ft/db)
22 990 Ft
| Alkalmazás | Elektronika- és finommechanika |
|---|---|
| Elhajtás | Külső hatlap |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Anyagjellemző | Nikromatt |
| Hossz | 157 mm |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Csúcs | 2/ 2.5/ 3/ 3.5/ 4/ 5 mm |
| Termék típus | Csavarhúzó készlet |
| Termékazonosító | 750364 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 825248 |
| Súly | 432 g |
| Vonalkód | 4013288032447 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.