Elektromos tetűírtó fésű, Scala SC04
Gyártó: Scala
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
SC 04 elektromos tetűfésűFehér LED-es spotfény könnyíti meg a tetű meglátásátPiros LED a talált fejtetű jelzéséhezBeépített nagyító és tisztító kefeAz elektromos SC 04 tetűfésű csak a fejtetű kezelésére, természetes hajhoz alk...
Termékazonosító: 416734
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 990 Ft/db)
6 990 Ft
Fehér LED-es spotfény könnyíti meg a tetű meglátását
Piros LED a talált fejtetű jelzéséhez
Beépített nagyító és tisztító kefe
Az elektromos SC 04 tetűfésű csak a fejtetű kezelésére, természetes hajhoz alkalmas. A testszőrzetben vagy nemi szervek területén előforduló tetűk nem érhetők el ezzel a készülékkel.
A készülék csak a felnőtt tetűket öli meg. A tojások vagy a lárva stádiumban lévő tetűk nem pusztulnak el.
Jellemzők:
Stabil fém fésű
Fehér LED-es spotfény
Piros LED a talált fejtetű jelzéséhez
Zöld LED a készenléti állapot jelzéséhez
Nagyító és tisztítókefe a fém fésűhöz
Tápellátás: 1 db mikroelem
Műszaki adatok:
Felhasználási terület: Haj · Súly: 42 g · Típus (kategória): Elektromos tetűfésű · Üzemi feszültség: 1,5 V
Szállítás tartalma:
Tetűfésű (elemmel),Használati útmutató.
Figyelem:
Ne használja a készüléket háziállatokon. Ők nem hordoznak olyan fejtetűt, ami az emberekre jellemző.
Az elektromos SC 04 tetűfésű nem gyógyászati készülék.
| Felhasználási terület | Haj |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 1,5 V |
| Súly | 42 g |
| Termék típus | Elektromos tetűfésű |
| Termékazonosító | 416734 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Scala |
| Cikkszám | 1591320 |
| Súly | 90 g |
| Vonalkód | 4022356171810 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.