SMD elektrolit kondenzátor 100 µF 6,3 V 20 % Ø 5 x 5,8 mm Panasonic EEEFK0J101UR
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
SMD elektrolit kondenzátor, alacsony impedancia, VFK sorozatMűszaki adatok: Anyag: Alumínium · Gyártói szám: EEEFK0J101UR · Hőmérséklet (max.): +105 °C · Hőmérséklet (min.): -55 °C · Kapacitás (elektromos): 100 µF · Kivitel: SMD ·...
Termékazonosító: 198349
Minimális rendelési mennyiség: 15
Min. mennyiség: 15
Kosárba rakom
SMD elektrolit kondenzátor, alacsony impedancia, VFK sorozat
Műszaki adatok:
Anyag: Alumínium · Gyártói szám: EEEFK0J101UR · Hőmérséklet (max.): +105 °C · Hőmérséklet (min.): -55 °C · Kapacitás (elektromos): 100 µF · Kivitel: SMD · Kondenzátor típus: Elektrolit kondenzátor · Méret, magasság: 5.8 mm · Névleges feszültség: 6.3 V · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Tolerancia: 20 % · Átmérő: 5 mm · Élettartam: 2000 óra