SMD elektrolit kondenzátor 100 µF 50 V 20 % Ø 8 x 10 mm Samwha RC1H107M08010VR
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Termékazonosító: 198274
Minimális rendelési mennyiség: 10
Min. mennyiség: 10
Kosárba rakom
SMD elektrolit kondenzátor, RC sorozat
Nagyobb hőmérséklet tartomány az SC sorozathoz képest.
Műszaki adatok:
Gyártói szám: RC1H107M08010VR · Hőmérséklet (max.): +105 °C · Hőmérséklet (min.): -55 °C · Kapacitás (elektromos): 100 µF · Kivitel: SMD · Kondenzátor típus: Elektrolit kondenzátor · Méret, magasság: 10 mm · Névleges feszültség: 50 V · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Tolerancia: 20 % · Átmérő: 8 mm · Élettartam: 1000 óra