Egyeneshornyú bitek
Wera 800/2 Z Egyenes hornyú bit 12 mm Szerszámacél Kemény edzett, Ötvözött D 8 1 db
Gyártó: Wera
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Wera 800/2 Z Egyenes hornyú bit 12 mm Szerszámacél Kemény edzett, Ötvözött D 8 1 db
Termékazonosító: 788278
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 690 Ft/db)
3 690 Ft
| Pengeszélesség | 12 mm |
|---|---|
| Pengevastagság | 2 mm |
| Forma | D 8 |
| Meghajtás | 5/16" (8 mm) |
| Hossz | 41 mm |
| Anyag | Szerszámacél |
| Anyagjellemző | Kemény edzett |
| Anyagjellemző | Ötvözött |
| Elhajtás | Egyeneshornyú |
| Termék típus | Egyenes hornyú bit |
| Termékazonosító | 788278 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 1360328 |
| Súly | 22 g |
| Vonalkód | 4013288011305 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.