NYÁK csatlakozók
econ connect Tűsor (precíziós) Sorok száma: 1 Pólusok száma sorozatonként: 20 PAKSN20G2 1 db
Gyártó: econ connect
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
econ connect Tűsor (precíziós) Sorok száma: 1 Pólusok száma sorozatonként: 20 PAKSN20G2 1 db
Termékazonosító: 850445
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 715 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
715 Ft
| Kivitel | Stift, egyenes |
|---|---|
| Sorok száma | 1 |
| Pólusok száma sorozatonként | 20 |
| Pólusok száma | 20 |
| RM | 2.54 mm |
| Csatlakozó | Nyák |
| Szín | Fekete |
| Stift forma | Kerek |
| Névleges feszültség | 500 V/AC |
| Névleges áram | 3 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 3 A |
| Érintkező felület | Aranyozott |
| Érintkezőanyag | Vörösréz ötvözet |
| Ház anyaga | PBT |
| Stift hossz (dugasz oldalon) | 3 mm |
| Stift hossz (nyomtatott oldalon) | 3.96 mm |
| Osztható | Nem |
| Méret | (H x Sz x Ma) 50.80 x 11.96 x 2.54 mm |
| Dugaszolási irány | Merőlegesen a nyomtatott áramköri laphoz |
| Gyártói szám | PAKS20G2 |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 2.54 mm |
| Hossz | 50.80 mm |
| Szélesség | 11.96 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Gyártói szám | PAKSN20G2 |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +105 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Termék típus | Tűsor (precíziós) |
| Termékazonosító | 850445 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | econ connect |
| Cikkszám | 1303481 |
| Súly | 2 g |
| Vonalkód | 2050002926257 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.