Beépített USB-A DIP csatlakozó Dugó, beépíthető US1AF 1 port US1AF econ connect Tartalom: 1 db
Gyártó: econ connect
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Beépített USB-A DIP csatlakozó Dugó, beépíthető US1AF 1 port US1AF econ connect Tartalom: 1 db
Termékazonosító: 850731
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 355 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
355 Ft
| Gyártói szám | US1AF |
|---|---|
| Pólusszám | 4 |
| Kivitel | 1 port |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Fehér |
| Dugó szabvány | USB 2.0 |
| Csatlakozó | Forrcsúcsok |
| Gyártói szám | US1AF |
| Anyag | PBT |
| Kivitel | Dugó, beépíthető |
| Névleges feszültség | 30 V |
| Névleges áram | 1 A |
| Érintkezőanyag | Vörösréz ötvözet, aranyozott |
| Hőmérséklettartomány | -55 ... +105 °C |
| Ház anyaga | Fém |
| RoHS konform | Igen |
| Termékazonosító | 850731 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | econ connect |
| Cikkszám | 1311464 |
| Súly | 2.16 g |
| Vonalkód | 2050002982963 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.