Digitális földelésmérő CAT III 600V, Voltcraft ET-02
Gyártó: Voltcraft
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Digitális földelés vizsgáló, ET-02Robosztus, egyszerűen kezelhető2- vagy 3 pólusú mérés lehetséges.Felhasználóbarát műszer földelési elenállás méréshez háztartási villanyszerelésnél stb. 3- vagy 2 pólusú mérésből lehet választani....
Termékazonosító: 1642
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 51 990 Ft/db)
51 990 Ft
Robosztus, egyszerűen kezelhető
2- vagy 3 pólusú mérés lehetséges.
Felhasználóbarát műszer földelési elenállás méréshez háztartási villanyszerelésnél stb. 3- vagy 2 pólusú mérésből lehet választani. A kézbeillő méretek, elemes működés, fröccsöntött lágygumi burok és az egyszerű, intuitív kezelés ideális mobil műszerré teszik.
Jellemzők:
Hold és Zero funkció · feszültség- és ellenállásmérés · folytonosságvizsgálat · háttérvilágítás
Műszaki adatok:
Kalibrált: Gyári standard (tanúsítvány nélkül) · Méret, magasság: 200 mm · Méret, szélesség: 92 mm · Mérési kategória: CAT III 600 V · Mérési tartomány (V): 1 - 1000 V/DC 1 - 750 V/AC · Mérési tartomány (ellenállás): 0,1
Szállítás tartalma:
Készülék,2 földelő nyárs,mérővezetékek: piros 15 m, zöld 5 m, sárga 9 m,hordtáska,6 db ceruzaelem,használati útmutató.
| Vizsgálófeszültség | - |
|---|---|
| Mérési tartomány (V) | 1 - 1000 V/DC; 1 - 750 V/AC |
| Átmenetvizsgálat | - |
| Mérési tartomány (ellenállás) | 0,1<bis/> 200 kΩ |
| Tápellátás | 6 db ceruzaelem (vele szállítjuk) |
| Méret | (Sz x Ma) 92 mm x 200 mm |
| Súly | 580 g |
| Magasság | 200 mm |
| Szélesség | 92 mm |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Mérési kategória | CAT III 600 V |
| Gyártói szám | ET-02 |
| Alacsony ohmos mérési tartomány | 0,01 Ω - 2000 Ω |
| Mérési tolerancia (feszültség) | ±0,8 % |
| Kijelző | Kijelzés 2000-ig |
| Mérési tartomány (frekvencia) | - |
| Szabványok | EN61010-1; EN61557-5 |
| Termék típus | Földelésmérő |
| Termékazonosító | 1642 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Voltcraft |
| Cikkszám | 123239 |
| Súly | 2.304 kg |
| Vonalkód | 4016138526059 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.