Digitális beépíthető mérőműszer, feszültség és árammérő modul, 0 - 99 V/0 - 9,99 A, Joy-it VAM10010
Gyártó: Joy-it
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Digitális beépíthető mérőműszer, feszültség és árammérő modul, 0 - 99 V/0 - 9,99 A, Joy-it VAM10010Digitális beépíthető mérőműszer, feszültség és árammérő modul, 0 - 99 V/0 - 9,99 A, Joy-it VAM10010Működési feszültség: 3,5 - 30 V (DC)...
Termékazonosító: 753059
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 590 Ft/db)
4 590 Ft
Digitális beépíthető mérőműszer, feszültség és árammérő modul, 0 - 99 V/0 - 9,99 A, Joy-it VAM10010
Működési feszültség: 3,5 - 30 V (DC)Mérési feszültséggel történő működtetés lehetséges
Mérési tartomány: 0 - 99V / 0 - 9,99A
Frissítési arány: 500 ms
3 számjegyű szegmenskijelzés mért értékenként
Kijelző színe: piros (feszültség) / zöld (jelenlegi)
Ideális telepítéshez / integrációhoz
A VAM10010 rendkívül kompakt feszültség- és árammérő eszköz, amely 3,5-30 V feszültségtartományban működik, és közvetlenül a mérési feszültséggel működtethető. A beépített 0,28"-os kijelző segítségével a 100 V-ig és 10 A-ig terjedő tartományban mért értékek könnyen olvashatók.
Műszaki adatok:
Beépíthető mérőműszer jellemzők: Kettős skála · Csatlakozók (építőelemek): 3 eres · Kijelző (digitek): 6 · Kijelző megvilágítás: zöld ,piros · Kijelző technológia: LED · Max. üzemi feszültség: 30 V · Méret, hossz: 29 mm · Méret, magasság: 22 mm · Méret, szélesség: 48 mm · Mérő funkció: Feszültség DC,Áramerősség DC · Súly: 20 · További műszaki adatok: Mérési tartomány: 0 - 99,9 V / 0 - 9,99 A · Mérési pontosság: feszültség: ± 0,5% / áram: ± 1% · Üzemelési hőmérséklet: - 10-től 65°C-ig · Frissítési sebesség: 500 ms · Kijelző mód: 3 számjegyű szegmenskijelzés / mért érték. · Üzemi feszültség (min.): 3.5 V
Szállítás tartalma:
mérőműszer
| Gyártói szám | VAM10010 |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 29 x 48 x 22 mm |
| Súly | 20 |
| Magasság | 22 mm |
| Hossz | 29 mm |
| Szélesség | 48 mm |
| Kijelző technológia | LED |
| Kijelző megvilágítás | zöld |
| Kijelző megvilágítás | piros |
| Csatlakozók | 3 eres |
| Mérő funkció | Feszültség DC |
| Mérő funkció | Áramerősség DC |
| Jellemzők | Kettős skála |
| Kijelző (digitek) | 6 |
| Üzemi feszültség (min.) | 3.5 V |
| Max. üzemi feszültség | 30 V |
| Termék típus | Digitális beépíthető mérőműszer |
| Termékazonosító | 753059 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Joy-it |
| Cikkszám | 1874706 |
| Súly | 19 g |
| Vonalkód | 4250236817897 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Jó az áru.
5Papamaci58 –