BUS-kábelek
DigiPatch PVC 2 x 0,14qmm, extremely flexible 990201400 Kabeltronik
Gyártó: Kabeltronik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
DigiPatch PVC 2 x 0,14qmm, extremely flexible 990201400 Kabeltronik
Termékazonosító: 847248
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 890 Ft/db)
1 890 Ft
| Erek száma | 2 x |
|---|---|
| Keresztmetszet (erenként) | 0.14 mm² |
| Keresztmetszet | 2 x 0.14 mm² |
| Jellemzők | Árnyékolt |
| Jellemzők | Kiváló rugalmasságú |
| Külső Ø | 3.50 mm |
| Szín | Fekete |
| Tartalom | méteráru |
| Hajlítási sugár | 10 |
| Hajlítási sugár (külső átmérő mérete a hajlékony használathoz) | 10 |
| Csomagolva | Nem |
| Méteráru | Igen |
| Halogénmentes | Nem |
| Árnyékolt | Igen |
| Gyártói szám | 990201400-1 |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -20 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +70 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -5 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +70 °C |
| Vezeték felépítés | 37 x 0,07 mm |
| Vezeték felépítés | 37 x 0.07 mm |
| Gyártói szám | 990201400 |
| Termék típus | Buszvezeték |
| Termékazonosító | 847248 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Kabeltronik |
| Cikkszám | 323831 |
| Súly | 18 g |
| Vonalkód | 2050001649331 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.