NYÁK csatlakozók
Degson Stift ház kábel Pólusok száma 3 Raszterméret: 3.5 mm 15EDGKN-3.5-03P-14-00AH 1 db
Gyártó: Degson
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Degson Stift ház kábel Pólusok száma 3 Raszterméret: 3.5 mm 15EDGKN-3.5-03P-14-00AH 1 db
Termékazonosító: 842012
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 625 Ft/db)
625 Ft
| Kivitel | Dugó, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | wire-to-board |
| Jellemzők | Drótvédővel |
| RM | 3.5 mm |
| Pólusok száma sorozatonként | 3 |
| Pólusok száma | 3 |
| Névleges áram | 8 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 8 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 23.00 x 11.30 x 7.80 mm |
| Szín | Zöld |
| Magasság | 7.80 mm |
| Hossz | 23.00 mm |
| Szélesség | 11.30 mm |
| Csatlakozó | Rugós kapocs |
| Csatlakozó | Dugó |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Gyártói szám | 15EDGKN-3.5-03P-14-00AH |
| Gyártói szám | 15EDGKN-3.5-03P-14-00AH |
| Névleges feszültség | 300 V |
| Max. AWG | 16 |
| AWG min. | 28 |
| Keresztmetszet (max.) | 2.5 mm² |
| Csupaszolási hossz (max.) | 10.00 mm |
| Sorok száma | 1 |
| Érintkezőanyag | Foszforbronz, ónozott |
| Q (min.) | 1 mm² |
| Ház anyaga | PA 66 UL94V-0 |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +105 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Termék típus | Stift ház kábel |
| Termékazonosító | 842012 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Degson |
| Cikkszám | 1327369 |
| Súly | 1.77 g |
| Vonalkód | 2050003394451 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.