NYÁK csatlakozók
Degson Hüvelyház panel Pólusok száma 2 Raszterméret: 5.0 mm 2EDGVC-5.0-02P-14-00AH-1 1 db
Gyártó: Degson
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Degson Hüvelyház panel Pólusok száma 2 Raszterméret: 5.0 mm 2EDGVC-5.0-02P-14-00AH-1 1 db
Termékazonosító: 841947
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 85 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 15
85 Ft
| Kivitel | Alj, beépíthető, függőleges |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | board-to-board |
| Jellemzők | Zárt |
| RM | 5.0 mm |
| Pólusok száma sorozatonként | 2 |
| Pólusok száma | 2 |
| Névleges áram | 15 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 15 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 7.80 x 11.40 x 16.10 mm |
| Szín | Zöld |
| Magasság | 16.10 mm |
| Hossz | 7.80 mm |
| Szélesség | 11.40 mm |
| Csatlakozó | Nyák |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Nyákoldali érintkező felület | Ónozott |
| Dugaszolási irány | Merőlegesen a nyomtatott áramköri laphoz |
| Gyártói szám | 2EDGVC-5.0-02P-14-00AH |
| Gyártói szám | 2EDGVC-5.0-02P-14-00AH-1 |
| Névleges feszültség | 300 V |
| Sorok száma | 1 |
| Érintkezőanyag | Sárgaréz |
| Ház anyaga | PA 66 UL94V-0 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Hüvelyház panel |
| Termékazonosító | 841947 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Degson |
| Cikkszám | 1327303 |
| Súly | 0.8 g |
| Vonalkód | 2050003392693 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.