NYÁK csatlakozók
Degson DG127-5.08-02P-14-00AH-1 Csavaros kapocstömb 2.08 mm² Pólusszám 2 Zöld 1 db
Gyártó: Degson
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Degson DG127-5.08-02P-14-00AH-1 Csavaros kapocstömb 2.08 mm² Pólusszám 2 Zöld 1 db
Termékazonosító: 841865
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 195 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 10
195 Ft
| Jellemzők | Emelőrendszerrel |
|---|---|
| RM | 5.08 mm |
| Sorok száma | 1 |
| Pólusok száma sorozatonként | 2 |
| Pólusszám | 2 |
| Sorozat | DG127 |
| Csupaszolási hossz (min.) | 6 mm |
| Csupaszolási hossz (max.) | 6 mm |
| Csatlakozó | Csavaros kapocs |
| Csatlakozó | Nyák |
| Névleges áram | 12 A |
| Min. hajlékony keresztmetszet | 0.12 mm² |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 12 A |
| Merev átmérő (min.) | 0.12 mm² |
| Max. keresztmetszet, hajlékony | 2.08 mm² |
| Merev keresztmetszet (max.) | 2.08 mm² |
| AWG min. | 26 |
| Dugaszolási irány | Vízszintesen a nyomtatott áramköri laphoz |
| Max. AWG | 14 |
| Érintkezőanyag | Sárgaréz ónozott |
| Ház anyaga | Poliamid 6.6 |
| Szín | Zöld |
| Vezetékvédelem | Igen |
| Működtetési irány | Merőlegesen a nyomtatott áramköri laphoz |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 10.10 mm |
| Hossz | 8.10 mm |
| Szélesség | 10.16 mm |
| Gyártói szám | DG127-5.08-02P-14-00AH |
| Gyártói szám | DG127-5.08-02P-14-00AH |
| Névleges feszültség | 300 V |
| Súly | 2.00 g |
| Termék típus | Csavaros kapocstömb |
| Termékazonosító | 841865 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Degson |
| Cikkszám | 1327196 |
| Súly | 1.75 g |
| Vonalkód | 2050003388771 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.