NYÁK csatlakozók
DECA Hüvelyház kábel MC Pólusok száma 3 Raszterméret: 5.08 mm 1313925 1 db
Gyártó: DECA
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
DECA Hüvelyház kábel MC Pólusok száma 3 Raszterméret: 5.08 mm 1313925 1 db
Termékazonosító: 850834
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 190 Ft/db)
1 190 Ft
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | wire-to-board |
| Sorozat | MC |
| Jellemzők | Csavaros reteszeléssel |
| RM | 5.08 mm |
| Pólusok száma sorozatonként | 3 |
| Pólusok száma | 3 |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 15.00 x 25.40 x 18.00 mm |
| Szín | Zöld |
| Magasság | 18.00 mm |
| Hossz | 15.00 mm |
| Szélesség | 25.40 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Csatlakozó | Csavaros kapocs |
| Csatlakozó | Dugó |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Gyártói szám | 1313925 |
| Gyártói szám | MC101-50803 |
| Névleges feszültség | 300 V |
| Max. AWG | 12 |
| AWG min. | 24 |
| Keresztmetszet (max.) | 2.50 mm² |
| Pólusszám | 3 |
| Sorok száma | 1 |
| AWG | 24 - 12 |
| Érintkezőanyag | Foszforbronz, ónozott |
| Q (min.) | 0.20 mm² |
| Ház anyaga | PA 66 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Hüvelyház kábel |
| Termékazonosító | 850834 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | DECA |
| Cikkszám | 1313925 |
| Súly | 6 g |
| Vonalkód | 2050002957138 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.