Beépíthető tápegységek
Mean Well SPU03N-12 DC/DC gépjármű feszültségváltó 6 W Kimenetek száma: 1 x Tartalom, tartalmi egységek rendelésenként 1 db
Gyártó: Mean Well
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Mean Well SPU03N-12 DC/DC gépjármű feszültségváltó 6 W Kimenetek száma: 1 x Tartalom, tartalmi egységek rendelésenként 1 db
Termékazonosító: 788141
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 590 Ft/db)
4 590 Ft
| Méret | (H x Sz x Ma) 10.20 x 19.60 x 7.50 mm |
|---|---|
| Magasság | 7.50 mm |
| Hossz | 10.20 mm |
| Szélesség | 19.60 mm |
| Csatlakozó | Tüskék |
| Gyártói szám | SPU03N-12 |
| Bemeneti feszültség (min.) | 24 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 12 V/DC |
| Bemenetek | 1 x |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Teljesítmény | 6 W |
| Kimeneti áram | 250 mA |
| Típus | Kapcsolóüzemű |
| Súly | 2.80 g |
| Termékazonosító | 788141 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mean Well |
| Cikkszám | 1292518 |
| Súly | 9 g |
| Vonalkód | 4021087000260 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.