Csiszolópapírok
Wolfcraft 2899000 Csiszoló blokk 1 db
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wolfcraft 2899000 Csiszoló blokk 1 db
Termékazonosító: 105379
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 390 Ft/db)
1 390 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 100 x 25 x 70 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Hossz | 100 mm |
| Szélesség | 25 mm |
| Szemcsézés | 80/120 |
| Termékazonosító | 105379 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 468011 |
| Súly | 16 g |
| Vonalkód | 4006885289901 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.