Csiszolópapírok
Fein 63717083015 Delta csiszolópapír Tépőzárral, Lyuk nélküli Szemcsézet (num) 80 Sarokméret 80 mm 50 db
Gyártó: Fein
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Fein 63717083015 Delta csiszolópapír Tépőzárral, Lyuk nélküli Szemcsézet (num) 80 Sarokméret 80 mm 50 db
Termékazonosító: 50216
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 090 Ft/db)
9 090 Ft
| Kategória | Tépőzárral |
|---|---|
| Kategória | Lyuk nélküli |
| Szemcsézet | 80 |
| Sarokméret | 80 mm |
| Tartalom | 50 db |
| Méret (teljes) | 80 x 80 x 80 mm |
| Felhasználási cél | Majdnem minden felszínhez |
| Termék típus | Delta csiszolópapír |
| Termékazonosító | 50216 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Fein |
| Cikkszám | 813742 |
| Súly | 156 g |
| Vonalkód | 4014586182643 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.