Csatlakozórelék
Finder 39.61.0.024.0060 Csatoló relé 24 V/DC, 24 V/AC 6 A 1 váltó 1 db
Gyártó: Finder
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Finder 39.61.0.024.0060 Csatoló relé 24 V/DC, 24 V/AC 6 A 1 váltó 1 db
Termékazonosító: 599765
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 890 Ft/db)
7 890 Ft
| Gyártói szám | 39.61.0.024.0060 |
|---|---|
| Csatlakozó | Rugó |
| Megszólalási feszültség (min.) | 19.2 V/DC |
| Megszólalási feszültség (min.) | 19.2 V/AC |
| Megszólalási feszültség (max.) | 26.4 V/DC |
| Megszólalási feszültség (max.) | 26.4 V/AC |
| Érintkező típus | 1 váltó |
| Névleges feszültség | 24 V/DC |
| Névleges feszültség | 24 V/AC |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 400 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 6 A |
| Védelmi típus | IP20 |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Csatoló relé |
| Termékazonosító | 599765 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Finder |
| Cikkszám | 1217592 |
| Súly | 34 g |
| Vonalkód | 2050002364219 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.