Csatlakozórelék
Finder 39.21.0.012.0060 Csatoló relé 12 V/DC, 12 V/AC 6 A 1 záró 1 db
Gyártó: Finder
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Finder 39.21.0.012.0060 Csatoló relé 12 V/DC, 12 V/AC 6 A 1 záró 1 db
Termékazonosító: 599757
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 790 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 10
6 790 Ft
| Gyártói szám | 39.21.0.012.0060 |
|---|---|
| Csatlakozó | Csavaros kapcsok |
| Megszólalási feszültség (min.) | 9.6 V/DC |
| Megszólalási feszültség (min.) | 9.6 V/AC |
| Megszólalási feszültség (max.) | 13.2 V/DC |
| Megszólalási feszültség (max.) | 13.2 V/AC |
| Érintkező típus | 1 záró |
| Névleges feszültség | 12 V/DC |
| Névleges feszültség | 12 V/AC |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 400 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 6 A |
| Védelmi típus | IP20 |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Csatoló relé |
| Termékazonosító | 599757 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Finder |
| Cikkszám | 1217538 |
| Súly | 37 g |
| Vonalkód | 2050002363670 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.