Egyeres vezetékek
Copper round ropes, extremely flexible, tinned 401010001 Kabeltronik
Gyártó: Kabeltronik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Copper round ropes, extremely flexible, tinned 401010001 Kabeltronik
Termékazonosító: 846230
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 690 Ft/db)
1 690 Ft
| Névleges feszültség | 500 V |
|---|---|
| Tartalom | méteráru |
| Keresztmetszet | 1 x 1 mm² |
| Szín | Ezüst |
| Keresztmetszet (erenként) | 1 mm² |
| Halogénmentes | Nem |
| Jellemzők | Szigeteletlen |
| Jellemzők | Hajlékony |
| Gyártói szám | 401010001-1 |
| Gyártói szám | 401010001 |
| Anyag | réz; ónozott |
| Külső Ø | 1.50 mm |
| Névleges feszültség U0 | 300 V |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +150 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -50 °C |
| Erek száma | 1 x |
| Csomagolva | Nem |
| Vezeték felépítés | 259 x 0,07 mm |
| Vezeték felépítés | 259 x 0.07 mm |
| Szabványok | DIN 46438 alapján |
| Méteráru | Igen |
| Termék típus | Huzal |
| Termékazonosító | 846230 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Kabeltronik |
| Cikkszám | 486024 |
| Súly | 9.3 g |
| Vonalkód | 2050001704948 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.