Egyeres vezetékek
Copper round ropes, extremely flexible, bare 401007500 Kabeltronik
Gyártó: Kabeltronik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Copper round ropes, extremely flexible, bare 401007500 Kabeltronik
Termékazonosító: 846228
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 865 Ft/db)
865 Ft
| Névleges feszültség | 500 V |
|---|---|
| Tartalom | méteráru |
| Keresztmetszet | 1 x 0.75 mm² |
| Szín | Vörösréz |
| Keresztmetszet (erenként) | 0.75 mm² |
| Halogénmentes | Nem |
| Jellemzők | Szigeteletlen |
| Jellemzők | Hajlékony |
| Gyártói szám | 401007500-1 |
| Gyártói szám | 401007500 |
| Anyag | Vörösréz huzal, csupasz |
| Külső Ø | 1.20 mm |
| Névleges feszültség U0 | 300 V |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +150 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -50 °C |
| Erek száma | 1 x |
| Csomagolva | Nem |
| Vezeték felépítés | 195 x 0.07 mm |
| Vezeték felépítés | 195 x 0.07 mm |
| Szabványok | DIN 46438 alapján |
| Méteráru | Igen |
| Termék típus | Huzal |
| Termékazonosító | 846228 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Kabeltronik |
| Cikkszám | 486021 |
| Súly | 7.6 g |
| Vonalkód | 2050001704917 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.