Feszültségvizsgálók
Chauvin Arnoux C.A 732 Érintés nélküli feszültségvizsgáló CAT III 1000 V LED
Gyártó: Chauvin Arnoux
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Chauvin Arnoux C.A 732 Érintés nélküli feszültségvizsgáló CAT III 1000 V LED
Termékazonosító: 952742
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 20 990 Ft/db)
20 990 Ft
| Védelmi típus | IP40 |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 35 x 145 x 285 mm |
| Súly | 135 g |
| Magasság | 285 mm |
| Hossz | 35 mm |
| Szélesség | 145 mm |
| Mérési tartomány, V/AC | 1000 V (max) |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Kijelző | LED |
| Mérési kategória | CAT III 1000 V |
| Mérési funkció | Fázis vizsgálat |
| Gyártói szám | C.A 732 |
| Mérési tartomány (V/AC max.) | 1000 V |
| Termék típus | Érintés nélküli feszültségvizsgáló |
| Termékazonosító | 952742 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Chauvin Arnoux |
| Cikkszám | 1195105 |
| Súly | 125 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.