Kerek csatlakozó hüvelyek
Bulgin PX0950 Kerek dugó ráépítő adapter Adapter Sorozat (kerek csatlakozók): PX09 1 db
Gyártó: Bulgin
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bulgin PX0950 Kerek dugó ráépítő adapter Adapter Sorozat (kerek csatlakozók): PX09 1 db
Termékazonosító: 872066
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
| Kivitel | Adapter |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Kábel Ø (max.) | 15 mm |
| Vezeték Ø (min.) | 13 mm |
| Kábel átmérő tartomány | 13 - 15 mm |
| Sorozat | PX09 |
| Gyártói szám | PX0950 |
| Gyártói szám | PX0950 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Termék típus | Kerek dugó ráépítő adapter |
| Termékazonosító | 872066 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bulgin |
| Cikkszám | 740221 |
| Súly | 131 g |
| Vonalkód | 2050000247989 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.