Kerek csatlakozó hüvelyek
Bulgin PX0811 Kerek dugó védősapka 1 db
Gyártó: Bulgin
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bulgin PX0811 Kerek dugó védősapka 1 db
Termékazonosító: 880338
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 590 Ft/db)
1 590 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Átmérő | 25.5 mm |
| Hossz | 90.5 mm |
| Gyártói szám | PX0811 |
| Gyártói szám | PX0811 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Termék típus | Kerek dugó védősapka |
| Termékazonosító | 880338 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bulgin |
| Cikkszám | 740525 |
| Súly | 4.9 g |
| Vonalkód | 2050000248825 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.