Kerek csatlakozó hüvelyek
Bulgin PX0801 Kerek dugó Dugó, beépíthető Sorozat (kerek csatlakozók): PX08 1 db
Gyártó: Bulgin
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bulgin PX0801 Kerek dugó Dugó, beépíthető Sorozat (kerek csatlakozók): PX08 1 db
Termékazonosító: 872135
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 690 Ft/db)
3 690 Ft
| Kivitel | Dugó, beépíthető |
|---|---|
| Csatlakozó | Csavaros csatlakozó |
| Tartalom | 1 db |
| Érintkezőanyag | Sárgaréz nikkelezett |
| Kábel Ø (max.) | 9 mm |
| Vezeték Ø (min.) | 3 mm |
| Átmérő | 25.5 mm |
| Hossz | 61.5 mm |
| Kábel átmérő tartomány | 3 - 9 mm |
| Keresztmetszet tartomány | 0.5 mm² (max) |
| Védelmi típus | IP68 |
| Sorozat | PX08 |
| Gyártói szám | PX0801 |
| Gyártói szám | PX0801 |
| Keresztmetszet (max.) | 0.5 mm² |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 872135 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bulgin |
| Cikkszám | 740485 |
| Súly | 9 g |
| Vonalkód | 2050000248696 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.