Kerek csatlakozó hüvelyek
Bulgin PX0728/P Kerek dugó Dugó, egyenes Össz pólusszám: 9 Sorozat (kerek csatlakozók): PX07 1 db
Gyártó: Bulgin
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bulgin PX0728/P Kerek dugó Dugó, egyenes Össz pólusszám: 9 Sorozat (kerek csatlakozók): PX07 1 db
Termékazonosító: 872092
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 290 Ft/db)
7 290 Ft
| Kivitel | Dugó, egyenes |
|---|---|
| Össz pólusszám | 9 |
| Csatlakozó | Krimpelős |
| Tartalom | 1 db |
| Névleges áram | 5 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 5 A |
| Névleges feszültség | 150 V |
| Érintkezőanyag | Bronz, ónozott |
| Kábel Ø (max.) | 9 mm |
| Vezeték Ø (min.) | 3 mm |
| Ház anyaga | Poliamid 6.6 |
| Átmérő | 38.1 mm |
| Hossz | 69 mm |
| Kábel átmérő tartomány | 3 - 9 mm |
| Védelmi típus | IP68 |
| Sorozat | PX07 |
| Gyártói szám | PX0728/P |
| Gyártói szám | PX0728/P |
| Pólusszám | 9 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 872092 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bulgin |
| Cikkszám | 740301 |
| Súly | 33 g |
| Vonalkód | 4016138357578 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.