Kerek csatlakozó hüvelyek
Bulgin PX0412/08S Kerek dugó Dugó, beépíthető Össz pólusszám: 8 Sorozat (kerek csatlakozók): PX04 1 db
Gyártó: Bulgin
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bulgin PX0412/08S Kerek dugó Dugó, beépíthető Össz pólusszám: 8 Sorozat (kerek csatlakozók): PX04 1 db
Termékazonosító: 872174
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 390 Ft/db)
3 390 Ft
| Kivitel | Dugó, beépíthető |
|---|---|
| Össz pólusszám | 8 |
| Csatlakozó | Krimpelős |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Tartalom | 1 db |
| Névleges áram | 5 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 5 A |
| Névleges feszültség | 125 V |
| Átmérő | 22 mm |
| Védelmi típus | IP68 |
| Sorozat | PX04 |
| Gyártói szám | PX0412/08S |
| Gyártói szám | PX0412/08S |
| Pólusszám | 8 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 872174 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bulgin |
| Cikkszám | 740676 |
| Súly | 6 g |
| Vonalkód | 2050000609299 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.