Kerek csatlakozó hüvelyek
Bulgin 12023/2/SP Kerek dugó kábelátvezető 1 db
Gyártó: Bulgin
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bulgin 12023/2/SP Kerek dugó kábelátvezető 1 db
Termékazonosító: 880174
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 365 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
365 Ft
| Szín | Sárga |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Kábel Ø (max.) | 9 mm |
| Vezeték Ø (min.) | 7 mm |
| Kábel átmérő tartomány | 7 - 9 mm |
| Alkalmas | ESKA Bulgin Standard Buccaneer |
| Gyártói szám | 12023/2/SP |
| Gyártói szám | 12023/2/SP |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Kábel Ø | 7–9 mm |
| Dugó | BNC |
| Termék típus | Kerek dugó kábelátvezető |
| Termékazonosító | 880174 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bulgin |
| Cikkszám | 740262 |
| Súly | 0.5 g |
| Vonalkód | 2050000248122 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.