Csiszolópapírok
Bosch Accessories 2607019494 Excenter csiszolópapír Tépőzárral, Lyukas Szemcsézet (num) 120 (Ø) 125 mm 25 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories 2607019494 Excenter csiszolópapír Tépőzárral, Lyukas Szemcsézet (num) 120 (Ø) 125 mm 25 db
Termékazonosító: 805398
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 690 Ft/db)
7 690 Ft
| Kategória | Tépőzárral |
|---|---|
| Kategória | Lyukas |
| Szemcsézet | 120 |
| Átmérő | 125 mm |
| Tartalom | 25 db |
| Méret | (Ø) 125 mm |
| Termék típus | Excenter csiszolópapír |
| Termékazonosító | 805398 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 819701 |
| Súly | 115 g |
| Vonalkód | 3165140416122 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.