Univerzális műszerdobozok
Bopla ELEGANT EG 2050 L 32205012 Elelktronikai ház Polisztirol (EPS) Élénk szürke (RAL 7035) 1 db
Gyártó: Bopla
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bopla ELEGANT EG 2050 L 32205012 Elelktronikai ház Polisztirol (EPS) Élénk szürke (RAL 7035) 1 db
Termékazonosító: 874210
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
| Jellemzők | Szellőzőnyílással |
|---|---|
| Anyag | Polisztirol (EPS) |
| Szín | Élénk szürke (RAL 7035) |
| Hossz | 200 mm |
| Szélesség | 112 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 200 x 112 x 50 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | ELEGANT EG 2050 L |
| Anyag | Ütésálló polisztirol |
| Termék típus | Univerzális műszerdobozok |
| Termékazonosító | 874210 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bopla |
| Cikkszám | 535062 |
| Súly | 221 g |
| Vonalkód | 4016138732634 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.