Univerzális műszerdobozok
Bopla ELEGANT EG 1040 L 32104010 Elelktronikai ház Polisztirol (EPS) Élénk szürke (RAL 7035) 1 db
Gyártó: Bopla
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bopla ELEGANT EG 1040 L 32104010 Elelktronikai ház Polisztirol (EPS) Élénk szürke (RAL 7035) 1 db
Termékazonosító: 869335
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 190 Ft/db)
9 190 Ft
| Jellemzők | Szellőzőnyílással |
|---|---|
| Anyag | Polisztirol (EPS) |
| Szín | Élénk szürke (RAL 7035) |
| Hossz | 100 mm |
| Szélesség | 54 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 100 x 54 x 40 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | ELEGANT EG 1040 L |
| Anyag | Ütésálló polisztirol |
| Termék típus | Univerzális műszerdobozok |
| Termékazonosító | 869335 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bopla |
| Cikkszám | 534963 |
| Súly | 57 g |
| Vonalkód | 4016138732559 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.