Univerzális műszerdobozok
Bopla Bocube B 100809 PC-V0-7035 96012135-1 Kültéri ház Polikarbonát V0 Élénk szürke (RAL 7035) 1 db
Gyártó: Bopla
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bopla Bocube B 100809 PC-V0-7035 96012135-1 Kültéri ház Polikarbonát V0 Élénk szürke (RAL 7035) 1 db
Termékazonosító: 870732
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
| Anyag | Polikarbonát |
|---|---|
| Védelmi típus | IP66 |
| Védelmi típus | IP68 |
| Szín | Élénk szürke (RAL 7035) |
| Hossz | 80 mm |
| Szélesség | 113 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 80 x 113 x 90 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | Bocube B 100809 PC-V0-7035 |
| Termék típus | Fali műszerdobozok |
| Termékazonosító | 870732 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bopla |
| Cikkszám | 706784 |
| Súly | 201 g |
| Vonalkód | 4016138848687 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.