Univerzális műszerdobozok
Bopla Bocube B 100809 PC-V0-7035 96012135 Kültéri ház Polikarbonát V0 Élénk szürke (RAL 7035) 1 db
Gyártó: Bopla
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bopla Bocube B 100809 PC-V0-7035 96012135 Kültéri ház Polikarbonát V0 Élénk szürke (RAL 7035) 1 db
Termékazonosító: 870729
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
| Anyag | Polikarbonát |
|---|---|
| Védelmi típus | IP66 |
| Védelmi típus | IP68 |
| Szín | Élénk szürke (RAL 7035) |
| Hossz | 80 mm |
| Szélesség | 113 mm |
| Magasság | 60 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 80 x 113 x 60 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | Bocube B 100809 PC-V0-7035 |
| Termék típus | Fali műszerdobozok |
| Termékazonosító | 870729 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bopla |
| Cikkszám | 706719 |
| Súly | 160 g |
| Vonalkód | 4049505038916 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.