Bólogató kutya autóba, 30 x 10 cm, barna, nagy, Formula 563014
Gyártó: Formula
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Rakso Kunststofferzeugnisse 563014 Bólogató kutya ( x ) 30 cm x 10 cm Barna Eredeti nagy tacskóEredeti bobble kutya1965 óta gyártják NémetországbanAz abszolút kultusz tárgyaNem hián...
Termékazonosító: 385136
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
Rakso Kunststofferzeugnisse
563014
Bólogató kutya
( x ) 30 cm x 10 cm
Barna
Eredeti nagy tacskó
Eredeti bobble kutya
1965 óta gyártják Németországban
Az abszolút kultusz tárgya
Nem hiányozhat egyetlen kalappolcról sem
Eredeti *Made in Germany* bólogató kutya, 1965 óta.
Abszolút kultusztárgy! Nem hiányozhat a kalaptartóról.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Méret, hossz: 30 cm · Méret, szélesség: 10 cm · Szín: Barna · Súly: 300 g
Note:
PVC, bársony bevonattal
| Méret | (H x Sz) 30 cm x 10 cm |
|---|---|
| Szín | Barna |
| Súly | 300 g |
| Tartalom | 1 db |
| Szélesség | 10 cm |
| Hossz | 30 cm |
| Termék típus | Bólogató kutya |
| Termékazonosító | 385136 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Formula |
| Cikkszám | 1225360 |
| Súly | 560 g |
| Vonalkód | 4025487630140 |
5 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Gyors, korrekt lebonyolítás!
djani58 –
Gyors, korrekt, pontos szállítás
szzoli5 –
Megbízható, gyors
taskaiemily –