BKL Electronic Tűsor (standard) Sorok száma: 1 Pólusok száma sorozatonként: 40 10120186 1 db
Gyártó: BKL Electronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
BKL Electronic Tűsor (standard) Sorok száma: 1 Pólusok száma sorozatonként: 40 10120186 1 db
Termékazonosító: 872336
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 625 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
625 Ft
| Kivitel | Stift, hajlított |
|---|---|
| Sorok száma | 1 |
| Pólusok száma sorozatonként | 40 |
| Pólusok száma | 40 |
| RM | 2.54 mm |
| Csatlakozó | Nyák |
| Szín | Fekete |
| Stift forma | Derékszögű |
| Névleges áram | 3 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 3 A |
| Érintkező felület | Aranyozott |
| Érintkezőanyag | Vörösréz ötvözet |
| Ház anyaga | Thermoplasztikus műanyag |
| Tű átmérő | 0.635 mm |
| Stift hossz (dugasz oldalon) | 4.50 mm |
| Stift hossz (nyomtatott oldalon) | 3.30 mm |
| Osztható | Igen |
| Méret | (H x Sz x Ma) 101.6 x 8.31 x 5.84 mm |
| Gyártói szám | 10120186 |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 5.84 mm |
| Hossz | 101.6 mm |
| Szélesség | 8.31 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Gyártói szám | 10120186 |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +105 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -55 °C |
| Termék típus | Tűsor (standard) |
| Termékazonosító | 872336 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 741385 |
| Súly | 2.28 g |
| Vonalkód | 4011376708649 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.