BKL Electronic Tűsor (standard) Sorok száma: 1 Pólusok száma sorozatonként: 36 10120510 1 db
Gyártó: BKL Electronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
BKL Electronic Tűsor (standard) Sorok száma: 1 Pólusok száma sorozatonként: 36 10120510 1 db
Termékazonosító: 872251
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 865 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
865 Ft
| Kivitel | Stift, egyenes |
|---|---|
| Sorok száma | 1 |
| Pólusok száma sorozatonként | 36 |
| Pólusok száma | 36 |
| RM | 2.54 mm |
| Csatlakozó | Nyák |
| Szín | Fekete |
| Stift forma | Derékszögű |
| Névleges feszültség | 600 V |
| Névleges áram | 3 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 3 A |
| Érintkező felület | Aranyozott |
| Érintkezőanyag | Vörösréz ötvözet |
| Ház anyaga | Poliészter |
| Stift hossz (dugasz oldalon) | 14 mm |
| Stift hossz (nyomtatott oldalon) | 3.30 mm |
| Osztható | Nem |
| Méret | (H x Sz x Ma) 91.44 x 19.80 x 2.54 mm |
| Dugaszolási irány | Merőlegesen a nyomtatott áramköri laphoz |
| Gyártói szám | 10120510 |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 2.54 mm |
| Hossz | 91.44 mm |
| Szélesség | 19.80 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Gyártói szám | 10120510 |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +105 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -55 °C |
| Termék típus | Tűsor (standard) |
| Termékazonosító | 872251 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 741133 |
| Súly | 3.1 g |
| Vonalkód | 4011376708076 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.