NYÁK csatlakozók
BKL Electronic Hüvelysor (precíziós) Sorok száma: 2 Pólusok száma sorozatonként: 10 10120809 1 db
Gyártó: BKL Electronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
BKL Electronic Hüvelysor (precíziós) Sorok száma: 2 Pólusok száma sorozatonként: 10 10120809 1 db
Termékazonosító: 870310
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 390 Ft/db)
2 390 Ft
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Sorok száma | 2 |
| Pólusok száma sorozatonként | 10 |
| Pólusok száma | 20 |
| RM | 2.54 mm |
| Csatlakozó | Nyák |
| Szín | Fekete |
| Névleges feszültség | 60 V |
| Névleges áram | 3 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 3 A |
| Érintkező felület | Részlegesen aranyozott |
| Érintkezőanyag | Vörösréz ötvözet |
| Ház anyaga | Thermoplasztikus műanyag |
| Tű átmérő | 0.60 mm |
| Stift hossz (nyomtatott oldalon) | 3 mm |
| Osztható | Igen |
| Méret | (H x Sz x Ma) 25.4 x 10.00 x 5.08 mm |
| Dugaszolási irány | Merőlegesen a nyomtatott áramköri laphoz |
| Gyártói szám | 10120809 |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 5.08 mm |
| Hossz | 25.4 mm |
| Szélesség | 10.00 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Gyártói szám | 10120809 |
| Hüvely mélység | 7.00 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +105 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -55 °C |
| Termék típus | Hüvelysor (precíziós) |
| Termékazonosító | 870310 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 393521 |
| Súly | 2 g |
| Vonalkód | 4011376702449 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.